همه دسته بندی ها
کادمیوم

مواد سفارشی فلز کادمیوم (Cd).


بررسی اجمالی

اطلاعات عمومی کادمیوم (Cd)

نماد عنصر کادمیوم Cd، نام انگلیسی آن کادمیوم، عدد اتمی آن 48 و چگالی آن 8.65 گرم بر سانتی متر مکعب است. کادمیوم سفید مایل به نقره ای با درخشندگی آبی کم رنگ، نرم و مقاوم در برابر سایش، سخت و انعطاف پذیر، قابل اشتعال و تحریک کننده است. نقطه ذوب 320.9 ℃ و نقطه جوش آن بین 765 ~ 767 ℃ است. این عنصر در طبیعت نسبتاً کمیاب است و محتوای آن در پوسته زمین حدود 0.1 تا 0.2 میلی گرم بر کیلوگرم است. کادمیوم در سنگ معدن روی یافت می شود. کادمیوم می تواند به آرامی اکسید شود و درخشندگی خود را در هوای مرطوب از دست بدهد. هنگامی که گرم می شود، یک لایه اکسید قهوه ای تشکیل می شود و بخار کادمیوم می سوزد و دود قهوه ای تولید می کند. کادمیوم با اسید سولفوریک، اسید هیدروکلریک و اسید نیتریک واکنش داده و نمک های کادمیوم تولید می کند. کادمیوم در برابر آب نمک و قلیایی مقاومت به خوردگی خوبی دارد.

ناماندازهخلوصسفارشی
نوار کادمیومФ5-200 میلی متر٪ 99.9 99.99٪
میله کادمیومФ5-200 میلی متر٪ 99.9 99.99٪
شمش کادمیوم1 کیلوگرم، یا سفارشی کنید٪ 99.9 99.99٪
توده کادمیوم1 کیلوگرم، یا سفارشی کنید٪ 99.9 99.99٪
پلت کادمیومФ1-50 میلی متر٪ 99.9 99.99٪
هدف کادمیومسفارشی٪ 99.9 99.99٪
مکعب کادمیومسفارشی٪ 99.9 99.99٪

از کادمیوم می توان برای ساخت باتری های نیکل-کادمیم، ساخت پلاستیک و آبکاری فلز، ساخت لاستیک، برخی قطعات الکترونیکی ساطع کننده نور و اجزای راکتور هسته ای استفاده کرد. اکسید کادمیوم قهوه ای و سولفید زرد روشن است. این رنگدانه ای است که به سختی حل می شود و اغلب برای تولید رنگدانه های زرد خاص در رنگدانه ها، رنگ ها، رنگ ها، جوهرهای چاپ و غیره استفاده می شود.

نمای کلی عنصر فلزی کادمیوم (Cd):

ما هر یک از فلزات و سایر مواد پیشرفته را به شکل میله، میله یا صفحه یا محصولات طراحی ارائه شده توسط مشتری ذوب می کنیم.
ما این مواد فلزی کادمیوم با شکل های مختلف را بر حسب واحد وزن یا قطعه برای استفاده های مختلف در حوزه تحقیقاتی و فناوری های جدید اختصاصی می فروشیم.

به عنوان مثال: نوار کادمیوم، میله کادمیوم، شمش کادمیوم، توده کادمیوم، گلوله های کادمیوم، هدف کادمیوم، مکعب کادمیوم. اشکال دیگر در صورت درخواست موجود است.

نوار کادمیومنوار کادمیوم
مکعب کادمیوممکعب کادمیوم
شمش کادمیومشمش کادمیوم
توده کادمیومتوده کادمیوم
گلوله های کادمیومگلوله های کادمیوم
میله کادمیوممیله کادمیوم
هدف کادمیومهدف کادمیوم
 
پرس و جو