همه دسته بندی ها
هولمیوم

مواد فلزی سفارشی هولمیوم (Ho).


نوعهولمیوم
آیکونHo
وزن اتمی164.93
عدد اتمی67
رنگ / ظاهرفلزی،
CAS7440-60-0
نقطه ذوب (درجه سانتیگراد)1474 ℃
نقطه جوش (° C)2695 ℃
چگالی نظری (g/cc)8.79
بررسی اجمالی

اطلاعات عمومی Holmium (Ho):

هولمیوم، نماد شیمیایی هو، عدد اتمی 67، وزن اتمی 164.93، هولمیوم فلزی به رنگ سفید نقره ای، نرم و انعطاف پذیر است. نقطه ذوب 1474 درجه سانتی گراد، نقطه جوش 2695 درجه سانتی گراد، چگالی 8.7947 گرم بر سانتی متر مکعب. هولمیوم در هوای خشک پایدار است و در دمای بالا به سرعت اکسید می شود. اکسید هولمیوم پارامغناطیس ترین ماده شناخته شده است. ترکیبات هولمیوم را می توان به عنوان افزودنی برای مواد فرومغناطیسی جدید استفاده کرد. هولمیوم یدید برای ساخت لامپ های متال هالید - لامپ هولمیوم استفاده می شود. لیزرهای هولمیوم نیز به طور گسترده در زمینه پزشکی استفاده می شود.

Ho-3N-COA

ناماندازهخلوصسفارشی
مکعب هولمیومسفارشی٪۱۰۰
توده هولمیومسفارشی٪۱۰۰
شمش هلمیومسفارشی٪۱۰۰
هدف هولمیومسفارشی٪۱۰۰
هولمیوم سفارشیسفارشی٪۱۰۰

هولمیوم به عنوان یک افزودنی برای لامپ های متال هالید استفاده می شود. لامپ متال هالید یک لامپ تخلیه گاز است که بر اساس یک لامپ جیوه فشار بالا ساخته شده است. ویژگی آن این است که لامپ با هالیدهای خاکی کمیاب مختلف پر شده است.

هولمیوم را می توان به عنوان یک افزودنی به فرو-ایتریوم یا ایتریم-آلومینیوم گارنت استفاده کرد.

علاوه بر این، فیبرهای نوری دوپ شده با هولمیوم را می توان برای ساخت لیزرهای فیبر، تقویت کننده های فیبر، حسگرهای فیبر و غیره استفاده کرد.

نمای کلی عنصر فلزی Holmium (Ho):

ما هر یک از فلزات و سایر مواد پیشرفته را به شکل میله، میله یا صفحه یا محصولات طراحی ارائه شده توسط مشتری ذوب می کنیم.

ما این مواد فلزی قلع شکل متفاوت را بر حسب وزن واحد یا قطعه برای استفاده های مختلف در حوزه تحقیقاتی و فناوری های جدید اختصاصی می فروشیم.

به عنوان مثال: مکعب هولمیوم، توده هولمیوم، شمش هولمیوم، هدف هولمیوم، هولمیوم سفارشی شده. اشکال دیگر در صورت درخواست موجود است.


مکعب هولمیوممکعب هولمیوم
شمش هلمیومشمش هلمیوم
توده هولمیومتوده هولمیوم
هدف هولمیومهدف هولمیوم
پرس و جو