همه دسته بندی ها
نئودیمیم

مواد سفارشی فلزی نئودیمیم (Nd).


نوعنئودیمیم
آیکونNd
وزن اتمی144.242
عدد اتمی60
رنگ / ظاهرسفید نقره ای، مایل به زرد، متالیک
هدایت حرارتی17 W/mK
نقطه ذوب (درجه سانتیگراد)1021
ضریب انبساط حرارتی9.6 x 10-6/K
چگالی نظری (g/cc)7.01
بررسی اجمالی

اطلاعات عمومی نئودیمیم (Nd)

نئودیمیم، نماد شیمیایی Nd، عدد اتمی 60، یکی از عناصر لانتانید است. عنصر یک فلز نقره ای سفید است. یکی از فعال ترین فلزات خاکی کمیاب است. دارای نقطه ذوب 1024 درجه سانتی گراد، چگالی 7.004 گرم بر سانتی متر مکعب و پارامغناطیس است. می تواند به سرعت در هوا تیره شود و اکسید تشکیل دهد. در آب سرد به آرامی و در آب گرم به سرعت واکنش نشان می دهد.

Nd-3N-COA

Nd 3N

ناماندازهخلوصسفارشی
توده نئودیمیمسفارشی٪ 99.9 99.99٪
شمش نئودیمیمسفارشی٪ 99.9 99.99٪
هدف نئودیمیمسفارشی٪ 99.9 99.99٪
قطعه نئودیمیمسفارشی٪ 99.9 99.99٪
مکعب نئودیمیمسفارشی٪ 99.9 99.99٪

کاربرد اصلی نئودیمیم فلزی مواد آهنربای دائمی NdFeB است. آهنرباهای NdFeB دارای انرژی مغناطیسی بالایی هستند و به طور گسترده در صنایع الکترونیک، ماشین آلات و سایر صنایع استفاده می شوند. گارنت آلومینیوم ایتریوم دوپ شده با نئودیمیم و شیشه نئودیمیم می توانند جایگزین یاقوت به عنوان مواد لیزری شوند و شیشه نئودیمیم و پرازئودیمیم را می توان به عنوان عینک استفاده کرد. . نئودیمیم در مواد غیر آهنی نیز استفاده می شود. افزودن 1.5-2.5 درصد نئودیمیم به آلیاژهای منیزیم یا آلومینیوم می تواند عملکرد در دمای بالا، هوا بند بودن و مقاومت در برابر خوردگی آلیاژ را بهبود بخشد و به طور گسترده به عنوان مواد هوافضا استفاده می شود. نئودیمیم همچنین برای رنگ آمیزی شیشه و مواد سرامیکی و به عنوان افزودنی در محصولات لاستیکی استفاده می شود.

نمای کلی عنصر فلزی نئودیمیم (Nd):

ما هر یک از فلزات و سایر مواد پیشرفته را به شکل میله، میله یا صفحه یا محصولات طراحی ارائه شده توسط مشتری ذوب می کنیم.

ما این مواد فلزی قلع شکل متفاوت را بر حسب وزن واحد یا قطعه برای استفاده های مختلف در حوزه تحقیقاتی و فناوری های جدید اختصاصی می فروشیم.

به عنوان مثال: هدف کندوپاش نئودیمیم، توده نئودیمیم، شمش نئودیمیم، گلوله‌های نئودیمیم، مکعب نئودیمیم. اشکال دیگر در صورت درخواست موجود است.


مکعب نئودیمیممکعب نئودیمیم
شمش نئودیمیمشمش نئودیمیم
توده نئودیمیمتوده نئودیمیم
قطعه نئودیمیمقطعه نئودیمیم
هدف نئودیمیمهدف نئودیمیم
 
پرس و جو