همه دسته بندی ها
مواد با خلوص بالا

مواد با خلوص بالا

خلوص فلزات نسبت به ناخالصی ها است که به معنای وسیع شامل ناخالصی های شیمیایی (عناصر) و ناخالصی های فیزیکی (عیوب کریستالی) است. با این حال، مفهوم ناخالصی های فیزیکی تنها زمانی معنادار است که خلوص فلز بسیار بالا باشد، بنابراین تولید محتوای ناخالصی شیمیایی هنوز به طور کلی به عنوان معیاری برای ارزیابی خلوص فلزات استفاده می شود. یعنی فلز اصلی منهای کل محتوای ناخالصی که به صورت درصد بیان می شود. معمولاً از N (حرف اول نه) از طرف. به طور کلی، یک فلز از لحاظ نظری خالص باید خالص و کاملاً عاری از ناخالصی باشد و دارای نقطه ذوب و ساختار کریستالی ثابت باشد. اما از نظر فنی هر فلزی بدون ناخالصی نمی تواند به خلوص مطلق برسد، بنابراین فلز خالص فقط معنای نسبی دارد، فقط نشان می دهد که فناوری فعلی می تواند به استاندارد برسد. با بهبود سطح تصفیه، خلوص فلزات با افزایش سطح تصفیه افزایش می یابد. در عین حال، دشواری خالص سازی هر فلز یکسان نیست، مانند مواد نیمه هادی، 9N بالاتر از خلوص بالا، و فلزات نسوز مانند تنگستن تا 6N با خلوص فوق العاده بالا هستند.

پرس و جو خوش آمدید

کاربرد

مواد خام فلزی با خلوص بالا عمدتاً در مدارهای مجتمع نیمه هادی، میکروالکترونیک، مواد شیمیایی و آلیاژی خاص و سایر صنایع استفاده می شود. با توسعه مدارهای مجتمع در مقیاس بزرگ و گسترش سریع اندازه بازار محصولات الکتریکی و الکترونیکی مانند رایانه، تقاضای بازار برای فلزات با خلوص بالا در حال افزایش است. فلزات با خلوص بالا به عنوان مواد ماتریس می توانند برای تهیه معرف های با خلوص بالا برای میدان های با تکنولوژی بالا، مانند مواد ضبط مغناطیسی، مواد حسگر مغناطیسی، مواد نوری الکترونیکی و مواد کاتالیزوری هیدروژناسیون، مدارهای مجتمع در مقیاس بزرگ، مواد حفاظتی راکتور اتمی، استفاده شوند. مواد بیولوژیکی، موتورهای هوافضا، آلیاژهای کم انبساط و ... تهیه، عملکرد و استفاده از مواد فلزی با خلوص بالا و خلوص فوق العاده بالا یک زمینه تحقیقاتی جدید در زمینه علم و مهندسی مواد مدرن و با توسعه مواد بالا می باشد. تکنولوژی، خلوص مواد فلزی الزامات بالاتری را مطرح کرده و به مسیر توسعه آینده تبدیل شده است.

محصولات تحقیق و توسعه بالغ ما در زمینه مواد فلزی با خلوص بالا عمدتاً شامل نیکل با خلوص بالا 5N، مس با خلوص بالا 6N، آلومینیوم با خلوص بالا 5N، تیتانیوم با خلوص بالا 5N و سایر محصولات، و فلزات با خلوص بالا تحت تحقیق و توسعه شامل وانادیوم با خلوص بالا، هافنیوم با خلوص بالا، قلع با خلوص بالا، زیرکونیوم با خلوص بالا و سایر محصولات است. در میان آنها، خلوص محصولات نیکل با خلوص بالا تا 5N پایدار است و خلوص بالا می تواند تا 6N باشد. نیکل با خلوص بالا 5N می تواند بر اساس تجزیه و تحلیل حداقل 99.999 عنصر ناخالصی به خلوص شیمیایی پایدار بیش از 40٪ برسد و به یکی از معدود شرکت هایی تبدیل شده است که به تولید دسته ای صنعتی خام نیکل با خلوص بالا 5N دست یافته است. مواد و محصولات آن ابتدا در تولید اهداف کندوپاش نیکل با کارایی بالا و مواد تبخیر نیکل استفاده می شود و در حال حاضر این شرکت خط تولید اهداف کندوپاش نیکل با خلوص بالا و مواد تبخیر ایجاد کرده است. در حال حاضر، این شرکت خط تولید هدف کندوپاش نیکل با خلوص بالا و خط تولید مواد تبخیر را برای تولید انبوه، شکستن انحصار خارجی مواد نیکل با خلوص بالا برای الکترونیک و اطلاعات نیمه هادی ساخته است که به طور گسترده در تراشه های نیمه هادی، الکترودهای پشتی و الکترودهای پشتی استفاده می شود. سایر زمینه های صنعتی تصویر زیر عکس واقعی هدف پاشش نیکل با خلوص بالا است.در همان زمان برای استفاده گسترده و پیشرفته از مواد جدید با خلوص بالا، گروه یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به Liuyang Xinkang New Materials Co., Ltd. را در سال 2022 تأسیس کرد تا برای صنعت مواد جدید با خلوص بالا برنامه ریزی کند. . Liuyang Xinkang با تکیه بر محصولات و ذخایر فناوری فلز نیکل با خلوص بالا، فلز مس با خلوص بالا، فلز تیتانیوم با خلوص بالا، فلز وانادیوم با خلوص بالا و فلز آلومینیوم با خلوص بالا که توسط بخش مواد تحقیقاتی علمی ما توسعه یافته است، به طور جامع در تحقیق و توسعه شرکت دارد. و تولید فلزات با خلوص بالا، ترکیبات با خلوص بالا و آلیاژهای با خلوص بالا مطابق با نیاز بازارهای داخلی و بین المللی، با سرمایه گذاری کلی صدها میلیون یوان در تحقیق و توسعه مواد جدید با خلوص بالا و صنعتی سازی پروژه در منطقه توسعه اقتصادی و فناوری لیو یانگ که اکنون در مرحله برنامه ریزی و اجرا است. بیش از هکتار، برنامه ریزی و اجرا آغاز شده است.

چرا انتخاب ما

فرآیند خرید

 • پرس و جو

  مشتری RFQ را از طریق ایمیل ارسال می کند

  - مواد

  - خلوص

  - بعد، ابعاد، اندازه

  - تعداد

  - طراحی

 • نقل قول

  در عرض 24 ساعت از طریق ایمیل پاسخ دهید

  - قیمت

  - هزینه حمل و نقل

  - زمان بین شروع و اتمام فرآیند تولید

 • مذاکره

  جزئیات را تایید کنید

  - شرایط پرداخت

  - شرایط تجارت

  - جزئیات بسته بندی

  - زمان تحویل

 • تایید سفارش

  یکی از مدارک را تایید کنید

  - سفارش خرید

  - پیش فاکتور

  - نقل قول رسمی

 • ترتیب پرداخت

  شرایط پرداخت

  - T/T

  - پی پال

  - AliPay

  - کارت اعتباری

 • برنامه تولید

  یک طرح تولید را منتشر کنید

 • تاییدیه تحویل

  جزئیات را تایید کنید

  فاکتور تجاری

  لیست بسته بندی

  بسته بندی تصاویر

  گواهینامه کیفیت

 • حمل

  راه حمل و نقل

  توسط Express: DHL، FedEx، TNT، UPS

  هوایی

  از طریق دریا

 • تایید رسید

  مشتریان ترخیص کالا از گمرک را انجام می دهند و بسته را دریافت می کنند

 • تراکنش کامل شد

  به امید همکاری های بعدی