همه دسته بندی ها
مواد آلیاژی

مواد آلیاژی

آلیاژها مخلوط هایی با خواص فلزی هستند که توسط دو یا چند فلز و فلزات یا نافلزات با روش خاصی سنتز می شوند. به طور کلی از ذوب شدن به یک مایع همگن و جامد شدن به دست می آید. با توجه به تعداد عناصر تشکیل دهنده، می توان آن را به آلیاژهای دوتایی، آلیاژهای سه تایی و آلیاژهای چند عنصری تقسیم کرد.

پرس و جو خوش آمدید

درباره آلیاژ
آلیاژ یک ماده شیمیایی چند جزئی از نظر ماکروسکوپی همگن و دارای عناصر فلزی است که عموماً دارای خواص فلزی است. هر عنصری را می توان به عنوان یک عنصر آلیاژی استفاده کرد، اما تعداد زیادی از مواد افزودنی هنوز فلز هستند تا آلیاژی از مواد پایه و مستقل به نام عناصر گروه یا به سادگی یوان تشکیل دهند. آلیاژی که از دو عنصر تشکیل شده باشد آلیاژ دوتایی، آلیاژی متشکل از سه عنصر را آلیاژ سه تایی و آلیاژی متشکل از بیش از سه عنصر را آلیاژ پلیمری می نامند. در حالت جامد، آلیاژها ممکن است مخلوط های تک فاز یا پیچیده فاز باشند. آنها ممکن است کریستالی، شبه بلوری یا آمورف باشند. در آلیاژهای کریستالی، بسته به تفاوت در شعاع اتمی، خواص الکتریکی منفی، و غلظت الکترون عناصر تشکیل دهنده، فازهایی که ممکن است رخ دهند محلول های جامدی هستند که همان ساختار عناصر خالص زیرلایه را حفظ می کنند و فازهای میانی که این کار را انجام می دهند. ساختاری مشابه هیچ یک از عناصر تشکیل دهنده ندارند. فازهای میانی شامل ترکیبات ظرفیتی نرمال، ترکیبات الکترونیکی، فازهای آلفا، فازهای بینابینی و ترکیبات بینابینی با ساختار پیچیده است.
فازهایی که ممکن است در یک آلیاژ در حالت تعادل رخ دهند از نمودار فاز آلیاژ مشخص می شوند. ساختار و ماهیت فازهای تشکیل دهنده در یک آلیاژ نقش تعیین کننده ای در خواص آلیاژ دارد. در عین حال، تغییرات در سازمان آلیاژ، یعنی تعداد نسبی فازها در آلیاژ، اندازه دانه، شکل و توزیع فازها نیز تأثیر قابل توجهی بر خواص آلیاژ دارد. بنابراین، ترکیب عناصر مختلف برای تشکیل فازهای آلیاژی مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد، که سپس می‌توان آن‌ها را برای برآورده کردن الزامات عملکردی مختلف به‌طور مناسب درمان کرد. اگر نیاز به نمودار فاز آلیاژ خاصی دارید، لطفا با ما تماس بگیرید، ما نسخه الکترونیکی رایگان این آلیاژ را برای مرجع تحقیق و توسعه شما در اختیار شما قرار می دهیم، علاوه بر این، ما یک نرم افزار محاسبه آلیاژ حرفه ای نیز داریم، شما به راحتی می توانید انجام محاسبات تئوری چگالی آلیاژهای دوتایی، پلی آلیاژها و همچنین تبدیل محتوای نسبت اتمی و نسبت جرم، در صورت نیاز به نرم افزار می توانید برای خرید آن با ما تماس بگیرید که این امر خواهد بود. نعمتی برای فعالیت های تحقیقاتی علمی شما به شما در فعالیت های تحقیقاتی علمی کمک خواهد کرد.

چرا انتخاب ما

فرآیند خرید

 • پرس و جو

  مشتری RFQ را از طریق ایمیل ارسال می کند

  - مواد

  - خلوص

  - بعد، ابعاد، اندازه

  - تعداد

  - طراحی

 • نقل قول

  در عرض 24 ساعت از طریق ایمیل پاسخ دهید

  - قیمت

  - هزینه حمل و نقل

  - زمان بین شروع و اتمام فرآیند تولید

 • مذاکره

  جزئیات را تایید کنید

  - شرایط پرداخت

  - شرایط تجارت

  - جزئیات بسته بندی

  - زمان تحویل

 • تایید سفارش

  یکی از مدارک را تایید کنید

  - سفارش خرید

  - پیش فاکتور

  - نقل قول رسمی

 • ترتیب پرداخت

  شرایط پرداخت

  - T/T

  - پی پال

  - AliPay

  - کارت اعتباری

 • برنامه تولید

  یک طرح تولید را منتشر کنید

 • تاییدیه تحویل

  جزئیات را تایید کنید

  فاکتور تجاری

  لیست بسته بندی

  بسته بندی تصاویر

  گواهینامه کیفیت

 • حمل

  راه حمل و نقل

  توسط Express: DHL، FedEx، TNT، UPS

  هوایی

  از طریق دریا

 • تایید رسید

  مشتریان ترخیص کالا از گمرک را انجام می دهند و بسته را دریافت می کنند

 • تراکنش کامل شد

  به امید همکاری های بعدی