همه دسته بندی ها
لانتانیم

مواد سفارشی فلزی لانتانیم (La).


نوعلانتانیم
آیکونLa
وزن اتمی138.9
عدد اتمی57
رنگ / ظاهرفلزی،
CAS7439-91-0
نقطه ذوب (درجه سانتیگراد)920
نقطه جوش (° C)3464
چگالی نظری (g/cc)6.162
بررسی اجمالی

لانتانیم (La) اطلاعات عمومی:

لانتانیم یک عنصر خاکی کمیاب فلزی با نماد شیمیایی La و عدد اتمی 57 و وزن اتمی 138.90547 است. خاکستری نقره ای، نرم، 6.162 gcm3,920 â ° C نقطه ذوب، 3464 ° C نقطه جوش (فشار اتمسفر)، خواص شیمیایی و پر جنب و جوش. در معرض هوا، به زودی درخشش فلزی خود را از دست می دهد و یک لایه اکسید آبی تشکیل می دهد، اما از فلز محافظت نمی کند و بیشتر آن را اکسید می کند تا پودر اکسید سفیدی ایجاد کند. می تواند و آب سرد عمل کند، محلول در اسید، می تواند انواع واکنش های غیر فلزی باشد. فلز لانتانیم معمولاً در روغن معدنی یا گازهای کمیاب نگهداری می شود.

La-3N-COA

ناماندازهخلوصسفارشی
شمش لانتانیم1 کیلوگرم، یا سفارشی کنید٪ 99.9 99.999٪
توده لانتانیم1 کیلوگرم، یا سفارشی کنید٪ 99.9 99.999٪

یکی از مهمترین کاربردهای لانتانیم در تولید باتری نیمه است. این عمدتا در ساخت شیشه های نوری با آلیاژ خاص، تخته فیبر نوری با شکست بالا، مناسب برای دوربین ها، دوربین ها، لنزهای میکروسکوپ و ابزارهای نوری پیشرفته مانند منشور استفاده می شود. همچنین از خازن سرامیکی، افزودنی های سرامیکی پیزوالکتریک و مواد درخشان اشعه ایکس مانند پودر برومید لانتانیم استفاده می کند. از استخراج سنگ معدن فسفات لانتانیم یا سوزاندن کربنات لانتانیم یا نیترات لانتانیم به دست می آید. همچنین می توان آن را با حرارت دادن و تجزیه اگزالات لانتانیم ساخت. همچنین به عنوان یک کاتالیزور برای بسیاری از واکنش ها استفاده می شود.

نمای کلی عنصر فلزی لانتانیم (La):

ما هر یک از فلزات و سایر مواد پیشرفته را به شکل میله، میله یا صفحه یا محصولات طراحی ارائه شده توسط مشتری ذوب می کنیم.

ما این مواد فلزی قلع شکل متفاوت را بر حسب وزن واحد یا قطعه برای استفاده های مختلف در حوزه تحقیقاتی و فناوری های جدید اختصاصی می فروشیم.

به عنوان مثال: توده لانتانیم، شمش لانتانیم. اشکال دیگر در صورت درخواست موجود است.


شمش لانتانیمشمش لانتانیم
توده لانتانیمتوده لانتانیم
  
پرس و جو