همه دسته بندی ها
سلنیوم

مواد سفارشی فلزی سلنیوم (Se).


نوعسلنیوم
آیکونSe
وزن اتمی78.96
عدد اتمی34
رنگ / ظاهرخاکستری، براق فلزی، غیر فلزی
هدایت حرارتی0.52 W/mK
نقطه ذوب (درجه سانتیگراد)217
چگالی نظری (g/cc)4.81
بررسی اجمالی

اطلاعات عمومی سلنیوم (Se)

سلنیوم یک عنصر غیر فلزی با نماد شیمیایی Se است. در گروه VI A (عنصر شماره 34) در دوره چهارم جدول تناوبی عناصر شیمیایی قرار دارد. مواد مغذی ضروری برای حیوانات و مواد مغذی با ارزش برای گیاهان. عنصر اصلی پودر قرمز یا خاکستری، متالوئید با درخشش فلزی خاکستری است. در میان شش آلوتروپ جامد شناخته شده، کریستال های شفاف (مونوکلینیک α، مونوکلینیک β و بلورهای مثلثی خاکستری) رایج ترین هستند. سیستم کریستالی شش ضلعی خاکستری پایدارترین است و چگالی آن 4.81 گرم بر سانتی متر مکعب است. همچنین به شکل جامد کریستالی شفاف وجود دارد: انواع بی شکل قرمز و سیاه در ابتدا شکننده هستند و چگالی آن 3 گرم بر سانتی متر مکعب است. چگالی 4.26 گرم بر سانتی متر مکعب؛ دیگری سیلیکا ژل کلوئیدی است.

نقطه ذوب: 217℃، نقطه جوش: 684.9℃.

Se-6N-COA

سلنیوم، اثر آنتی اکسیدانی بالا و مکمل های کوتاه مدت آن می تواند به جلوگیری از پیری و بیماری های اندام، به تاخیر انداختن پیری، تقویت ایمنی، مقاومت در برابر بیماری ها، مقاومت در برابر فلزات سنگین سمی، افزایش اثرات شیمی درمانی و پیشگیری و مبارزه با سرطان کمک کند.

نمای کلی عنصر فلزی سلنیوم (Se):

ما هر یک از فلزات و سایر مواد پیشرفته را به شکل میله، میله یا صفحه یا محصولات طراحی ارائه شده توسط مشتری ذوب می کنیم.

ما این مواد فلزی قلع شکل متفاوت را بر حسب وزن واحد یا قطعه برای استفاده های مختلف در حوزه تحقیقاتی و فناوری های جدید اختصاصی می فروشیم.

به عنوان مثال: گلوله های سلنیوم، گلوله سلنیوم، توده سلنیوم، توده سلنیوم، هدف سلنیوم، سلنیوم سفارشی. اشکال دیگر بر اساس درخواست در دسترس هستند.


توپ سلنیومتوپ سلنیوم
شمش سلنیومشمش سلنیوم
توده سلنیومتوده سلنیوم
گلوله های سلنیومگلوله های سلنیوم
هدف سلنیومهدف سلنیوم
 
پرس و جو