همه دسته بندی ها
رهبری

مواد سرب فلزی سفارشی (Pb).


نوعرهبری
آیکونPb
وزن اتمی207.2
عدد اتمی82
رنگ / ظاهرفلزی،
CAS7439-92-1
نقطه ذوب (درجه سانتیگراد)327.46 ℃
نقطه جوش (° C)1740 ℃
چگالی نظری (g/cc)11.34
بررسی اجمالی

اطلاعات عمومی سرب (Pb)

سرب، نماد عنصر سرب، عدد اتمی 82، وزن اتمی 207.2، بزرگترین وزن اتمی عناصر غیر رادیواکتیو است. نقطه ذوب 327 درجه سانتیگراد، نقطه جوش 1740 درجه سانتیگراد و چگالی 11.3437 گرم بر سانتی متر مکعب است. سرب یک ماده فلزی غیرآهنی سنگین و مقاوم در برابر خوردگی است. این دارای مزایای نقطه ذوب پایین، مقاومت در برابر خوردگی بالا، نفوذ ناپذیری در برابر اشعه ایکس و اشعه گاما، و انعطاف پذیری خوب است که به طور گسترده در مواد شیمیایی، کابل، باتری و حفاظت رادیواکتیو و سایر بخش های صنعتی استفاده می شود.

Pb-5N-COA

ناماندازهخلوصسفارشی
آلیاژ سربسفارشی٪ 99.9 99.999٪

سرب ماده اولیه باتری، کابل، گلوله و مهمات و افزودنی به بنزین است. ترکیبات سرب به عنوان مواد اولیه در رنگدانه ها، شیشه، پلاستیک و لاستیک استفاده می شود. فلز سرب به دلیل مقاومت عالی در برابر خوردگی اسیدی و قلیایی به طور گسترده در تجهیزات شیمیایی و متالورژیکی استفاده می شود. از آلیاژهای سرب به عنوان یاتاقان، نوع و لحیم استفاده می شود. اکسید سرب به طور گسترده در مخلوط های خمیری برای شبکه های باتری اسید سرب و همچنین در سیمان، شیشه، سرامیک و در تهیه سایر ترکیبات سرب برای جلوگیری از خوردگی فولاد استفاده می شود.

نمای کلی عنصر فلزی سرب (Pb):

ما هر یک از فلزات و سایر مواد پیشرفته را به شکل میله، میله یا صفحه یا محصولات طراحی ارائه شده توسط مشتری ذوب می کنیم.

ما این مواد فلزی قلع شکل متفاوت را بر حسب وزن واحد یا قطعه برای استفاده های مختلف در حوزه تحقیقاتی و فناوری های جدید اختصاصی می فروشیم.

به عنوان مثال: آلیاژ سرب. اشکال دیگر بر اساس درخواست در دسترس هستند.


آلیاژ سرب_副本آلیاژ سرب
   
پرس و جو