همه دسته بندی ها
تولیوم

مواد سفارشی فلزی تولیوم (Tm).


نوعتولیوم
آیکونTm
وزن اتمی168.93
عدد اتمی69
رنگ / ظاهرسفید نقره ای، متالیک
نقطه ذوب (درجه سانتیگراد)1545
نقطه جوش (درجه سانتیگراد)1647
چگالی [g/m3]9.32
بررسی اجمالی

اطلاعات عمومی تولیوم (Tm)

تولیم که نماد عنصر آن Tm است، فلزی به رنگ سفید نقره ای است که انعطاف پذیر، نرم است و می توان آن را با چاقو برش داد. نقطه ذوب آن 1545 درجه سانتیگراد، نقطه جوش آن 1947 درجه سانتیگراد و چگالی آن 9.3208 است. تولیم در هوا نسبتاً پایدار است. اکسید تولیوم کریستالی سبز روشن است. عنصر تولیم دارای عدد اتمی 69 و وزن اتمی آن 168.93421 است. این عنصر دارای کمترین میزان در بین عناصر کمیاب خاکی است. عمدتاً در کانی‌های زنوتیم و طلای کمیاب سیاه وجود دارد. ایزوتوپ طبیعی پایدار تنها تولیوم 169 است. این ایزوتوپ به طور گسترده در زمینه هایی مانند منابع نوری با شدت بالا، لیزرها و ابررساناهای با دمای بالا استفاده می شود.

Tm-3N-COA

ناماندازهخلوصسفارشی
توده تولیومسفارشی٪ 99.9 99.95٪
مکعب تولیوم10 میلی متر، یا سفارشی کنید٪ 99.9 99.95٪

منبع نور تخلیه با شدت بالا

گارنت آلومینیوم ایتریوم هولمیوم-کروم-تولیوم-دوپ سه گانه (Ho:Cr:Tm:YAG) یک ماده دی الکتریک لیزری فعال با کارایی بالا است. می تواند نور لیزری با طول موج 2097 نانومتر ساطع کند و به طور گسترده در ارتش، پزشکی و هواشناسی استفاده می شود.

تجهیزات قابل حمل اشعه ایکس حاوی تولیوم به طور گسترده ای به عنوان منبع تشعشع در واکنش های هسته ای استفاده شده است. می توان از آن به عنوان ابزاری برای تشخیص پزشکی و دندانپزشکی و همچنین برای تشخیص نقص در قطعات مکانیکی و الکترونیکی که دسترسی به آنها دشوار است استفاده کرد. تولیم همچنین در ابررساناهای با دمای بالا استفاده می شود.

نمای کلی عنصر فلزی تولیوم (Tm):

ما هر یک از فلزات و سایر مواد پیشرفته را به شکل میله، میله یا صفحه یا محصولات طراحی ارائه شده توسط مشتری ذوب می کنیم.

ما این مواد فلزی قلع شکل متفاوت را بر حسب وزن واحد یا قطعه برای استفاده های مختلف در حوزه تحقیقاتی و فناوری های جدید اختصاصی می فروشیم.

به عنوان مثال: توده تولیوم، مکعب تولیوم. اشکال دیگر در صورت درخواست در دسترس هستند.

مکعب تولیوممکعب تولیوم
توده تولیومتوده تولیوم
 
پرس و جو