همه دسته بندی ها
تلوریم

مواد سفارشی تلوریوم فلزی (Te).


نوعتلوریم
آیکونTe
وزن اتمی127.6
عدد اتمی52
رنگ / ظاهرخاکستری براق نقره ای، نیمه فلزی
هدایت حرارتی3 W/mK
نقطه ذوب (درجه سانتیگراد)449
بررسی اجمالی

اطلاعات عمومی Tellurium (Te):

تلوریم، نماد عنصر Te است. عدد اتمی 52، وزن مولکولی 127.6. نقطه ذوب 452 ℃، نقطه جوش 1390 ℃، نامحلول در آب، چگالی 6.25 گرم بر سانتی متر مکعب، ظاهر: جامد نقره ای سفید. تلوریم یک کریستال متعامد نقره ای سفید است. تلوریم با خلوص بالا از پودر تلوریوم به عنوان ماده خام به دست می آید و با پلی سولفید سدیم استخراج و تصفیه می شود. خلوص 3٪ است. به عنوان افزودنی برای دستگاه های نیمه هادی، آلیاژها، مواد خام شیمیایی، چدن، لاستیک، شیشه و صنایع دیگر استفاده می شود.

از میان دو آلوتروپ تلوریم، یکی تلوریم کریستالی است که دارای درخشندگی فلزی، سفید مایل به نقره ای و خواص شکننده است و شبیه آنتیموان است. دیگری پودری آمورف است که خاکستری تیره است. چگالی متوسط، نقطه ذوب و جوش کم. این یک عنصر غیر فلزی است، اما دارای قابلیت انتقال حرارت و هدایت الکتریکی بسیار خوبی است. در بین همه همراهان غیر فلزی، فلزی ترین است.

Te-5N-COA

ناماندازهخلوصسفارشی
قطعه تلوریومسفارشی٪ 99.9 99.999٪
شمش تلوریوم1 کیلوگرم، یا سفارشی کنید٪ 99.9 99.999٪
توده تلوریوم1 کیلوگرم، یا سفارشی کنید٪ 99.9 99.999٪
گلوله های تلوریومФ1-50 میلی متر٪ 99.9 99.999٪
هدف تلوریومسفارشی٪ 99.9 99.999٪
مکعب تلوریومسفارشی٪ 99.9 99.999٪


تلوریم می تواند به عنوان یک افزودنی در کاتالیزورهای کراکینگ نفت و به عنوان کاتالیزور برای تولید اتیلن گلیکول استفاده شود. از اکسید تلوریوم به عنوان رنگ در شیشه استفاده می شود. تلوریم با خلوص بالا می تواند به عنوان یک جزء آلیاژی از مواد ترموالکتریک استفاده شود. بیسموت تلورید یک ماده خنک کننده خوب است. تلوریم و چندین تلورید مواد نیمه هادی هستند. تک کریستال تلوریوم فوق خالص یک ماده مادون قرمز جدید است. تلوریم عمدتاً به عنوان کاتالیزور برای ترک خوردگی نفت، روشن کننده برای محلول های آبکاری و ماده رنگ آمیزی برای شیشه استفاده می شود.

نمای کلی عنصر فلزی تلوریوم (Te):

ما هر یک از فلزات و سایر مواد پیشرفته را به شکل میله، میله یا صفحه یا محصولات طراحی ارائه شده توسط مشتری ذوب می کنیم.

ما این مواد فلزی قلع شکل متفاوت را بر حسب وزن واحد یا قطعه برای استفاده های مختلف در حوزه تحقیقاتی و فناوری های جدید اختصاصی می فروشیم.

به عنوان مثال: اهداف تلوریوم، توده تلوریوم، شمش تلوریوم، گلوله های تلوریوم، مکعب تلوریوم، تلوریوم. اشکال دیگر بر اساس درخواست در دسترس هستند.

مکعب تلوریوممکعب تلوریوم
شمش تلوریومشمش تلوریوم
توده تلوریومتوده تلوریوم
گلوله های تلوریومگلوله های تلوریوم
قطعه تلوریومقطعه تلوریوم
هدف تلوریومهدف تلوریوم
پرس و جو