همه دسته بندی ها
اهداف پراکنده

اهداف پراکنده

پوشش کندوپاش مگنترون یک روش جدید پوشش بخار فیزیکی است. از یون های تولید شده توسط منبع یونی برای تسریع تجمع در خلاء برای تشکیل یک پرتو یونی انرژی با سرعت بالا استفاده می کند که سطح جامد را بمباران می کند. یون‌ها انرژی جنبشی را با اتم‌های روی سطح جامد مبادله می‌کنند تا اتم‌های روی سطح جامد جامد را ترک کرده و روی سطح بستر رسوب کنند. جامد بمباران شده ماده خام برای تهیه فیلم رسوب کندوپاش است که به آن هدف کندوپاشی می گویند. به طور خلاصه، یک سیستم تفنگ الکترونی برای گسیل و تمرکز الکترون‌ها بر روی مواد مصرفی استفاده می‌شود، که باعث می‌شود اتم‌های پراکنده شده از اصل تبدیل تکانه پیروی کنند و از ماده با انرژی جنبشی بالا جدا شوند تا به سمت بستر پرواز کنند و در یک فیلم رسوب کنند. این ماده مصرفی را ماده هدف کندوپاشی می نامند. به عنوان یک فناوری نسبتا بالغ که توسعه یافته است، کندوپاش مغناطیسی در بسیاری از زمینه ها استفاده شده است. در مقایسه با روش پوشش تبخیری، از بسیاری جهات مزایای کاملا آشکاری دارد. انواع مختلفی از اهداف کندوپاش به طور گسترده در مدارهای مجتمع نیمه هادی، فتوولتائیک خورشیدی، رسانه های ضبط، نمایشگرهای مسطح و پوشش های سطح قطعه کار استفاده شده است.

پرس و جو خوش آمدید

ویژگی های محصول

هدف کندوپاش عمدتاً از خالی هدف، صفحه پشتی و سایر قسمت ها تشکیل شده است، خالی هدف ماده هدف است که توسط پرتو یونی با سرعت بالا بمباران می شود و متعلق به بخش هسته هدف کندوپاش است، در فرآیند پوشش کندوپاش، خالی هدف توسط پرتو یونی مورد اصابت قرار می گیرد. یون‌ها، اتم‌های سطح آن به بیرون پراکنده می‌شوند و بر روی بستر رسوب می‌کنند تا لایه نازک الکترونیکی بسازند. به دلیل استحکام کم فلز با خلوص بالا و هدف کندوپاش برای تکمیل فرآیند کندوپاش باید در دستگاه خاصی نصب شود، داخل دستگاه یک محیط خلاء با ولتاژ بالا است. بنابراین، بلانک های هدف کندوپاشی فلزات با خلوص فوق العاده بالا باید از طریق فرآیندهای مختلف جوشکاری به صفحه پشتی متصل شوند و صفحه پشتی نقش اصلی ثابت کردن هدف کندوپاش را ایفا می کند و باید رسانایی و هدایت حرارتی خوبی داشته باشد.

انواع مختلفی از اهداف کندوپاش وجود دارد، حتی همان اهداف کندوپاش مواد دارای مشخصات متفاوتی هستند. با توجه به روش های مختلف طبقه بندی، اهداف کندوپاش را می توان به دسته های مختلفی تقسیم کرد که طبقه بندی های اصلی به شرح زیر است:طبقه بندی بر اساس شکل

هدف بلند

هدف مربع

هدف گرد، هدف لوله

طبقه بندی بر اساس ترکیب شیمیایی

هدف فلزی

هدف آلیاژی

اهداف ترکیبی سرامیکی

طبقه بندی بر اساس زمینه برنامه

اهداف تراشه های نیمه هادی، اهداف صفحه نمایش صفحه تخت، اهداف سلول های خورشیدی، اهداف ذخیره سازی اطلاعات، اهداف اصلاح ابزار، اهداف دستگاه های الکترونیکی، اهداف تزئین رنگ و غیره.

چرا انتخاب ما

فرآیند خرید

 • پرس و جو

  مشتری RFQ را از طریق ایمیل ارسال می کند

  - مواد

  - خلوص

  - بعد، ابعاد، اندازه

  - تعداد

  - طراحی

 • نقل قول

  در عرض 24 ساعت از طریق ایمیل پاسخ دهید

  - قیمت

  - هزینه حمل و نقل

  - زمان بین شروع و اتمام فرآیند تولید

 • مذاکره

  جزئیات را تایید کنید

  - شرایط پرداخت

  - شرایط تجارت

  - جزئیات بسته بندی

  - زمان تحویل

 • تایید سفارش

  یکی از مدارک را تایید کنید

  - سفارش خرید

  - پیش فاکتور

  - نقل قول رسمی

 • ترتیب پرداخت

  شرایط پرداخت

  - T/T

  - پی پال

  - AliPay

  - کارت اعتباری

 • برنامه تولید

  یک طرح تولید را منتشر کنید

 • تاییدیه تحویل

  جزئیات را تایید کنید

  فاکتور تجاری

  لیست بسته بندی

  بسته بندی تصاویر

  گواهینامه کیفیت

 • حمل

  راه حمل و نقل

  توسط Express: DHL، FedEx، TNT، UPS

  هوایی

  از طریق دریا

 • تایید رسید

  مشتریان ترخیص کالا از گمرک را انجام می دهند و بسته را دریافت می کنند

 • تراکنش کامل شد

  به امید همکاری های بعدی