همه دسته بندی ها
اروپیم

مواد سفارشی فلزی یوروپیوم (Eu).


نوعاروپیم
آیکونEu
وزن اتمی152
عدد اتمی63
رنگ / ظاهرفلزی
CAS7440-53-1
نقطه ذوب (درجه سانتیگراد)822 ° C
نقطه جوش (° C)1597 ° C
چگالی نظری (g/cc)5.2434 گرم در سانتی متر مربع
بررسی اجمالی

اطلاعات عمومی یوروپیوم (Eu)

یوروپیوم، فرمول مولکولی: Eu; وزن مولکولی: 151.964، سفید نقره ای، می تواند به اکسید بسوزد. اکسید تقریباً سفید است. یوروپیوم یک فلز خاکستری آهنی با نقطه ذوب 822 درجه سانتیگراد، نقطه جوش 1597 درجه سانتیگراد و چگالی 5.2434g/㎝³ است. این عنصر نرم ترین و فرارترین عنصر در میان عناصر کمیاب خاکی است. یوروپیوم فعال ترین فلز در میان عناصر کمیاب خاکی است: در دمای اتاق، یوروپیوم بلافاصله درخشش فلزی خود را در هوا از دست می دهد و به سرعت اکسید می شود و به پودر تبدیل می شود. به شدت با آب سرد واکنش می دهد و هیدروژن تولید می کند. یوروپیوم می تواند با بور، کربن، گوگرد، فسفر، هیدروژن و نیتروژن واکنش دهد. منتظر واکنش باشید.

EU-3N-COA

EU 3N

ناماندازهخلوصسفارشی
توده یوروپیومسفارشی٪ 99.9 99.99٪
شمش یوروپیومسفارشی٪ 99.9 99.99٪
هدف یوروپیومسفارشی٪ 99.9 99.99٪
گلوله های یوروپیومسفارشی٪ 99.9 99.99٪
مکعب یوروپیومسفارشی٪ 99.9 99.99٪

یوروپیوم به طور گسترده در ساخت مواد کنترل راکتور و مواد محافظ نوترون استفاده می شود. به عنوان فسفر برای تلویزیون های رنگی استفاده می شود و کاربردهای مهمی در مواد لیزر یوروپیوم (Eu) و صنعت انرژی اتمی دارد. از اکسید یوروپیوم می توان برای ساخت لنزهای رنگی و فیلترهای نوری برای دستگاه های ذخیره سازی حباب های مغناطیسی نیز استفاده کرد.

نمای کلی عنصر فلزی Europium (Eu):

ما هر یک از فلزات و سایر مواد پیشرفته را به شکل میله، میله یا صفحه یا محصولات طراحی ارائه شده توسط مشتری ذوب می کنیم.

ما این مواد فلزی قلع شکل متفاوت را بر حسب وزن واحد یا قطعه برای استفاده های مختلف در حوزه تحقیقاتی و فناوری های جدید اختصاصی می فروشیم.

به عنوان مثال: هدف کندوپاش یوروپیوم، توده یوروپیوم، شمش یوروپیوم، گلوله های یوروپیوم، مکعب یوروپیوم. اشکال دیگر در صورت درخواست موجود است.

مکعب یوروپیوممکعب یوروپیوم
شمش یوروپیومشمش یوروپیوم
توده یوروپیومتوده یوروپیوم
گلوله های یوروپیومگلوله های یوروپیوم
هدف یوروپیومهدف یوروپیوم
 
پرس و جو