همه دسته بندی ها
آلیاژ اصلی کبالت

آلیاژ اصلی کبالت (شرکت)


آلیاژ اصلی کبالت آلومینیوم AlCo10

میزان مصرف و دوز:

الف- مقدار کل مذاب تهیه شده را بر اساس استانداردهای کنترلی مورد نیاز عناصر موجود در مذاب و محتوای استاندارد آلیاژ اصلی محاسبه کنید.

مقدار مورد نیاز آلیاژ اصلی

ب- آلیاژ میانی که عموماً برای تنظیم ترکیب استفاده می شود به همراه شارژ اضافه می شود و در لایه میانی شارژ قرار می گیرد و به طور یکنواخت پخش می شود.

ج- پس از ذوب شدن مذاب، به طور یکنواخت هم بزنید و برای آنالیز نمونه برداری کنید.


محصولات را می توان پردازش و سفارشی کرد و با توجه به مواد و مشخصات مختلف تفاوت هایی وجود دارد.

اگر به جزئیات بیشتری نیاز دارید، لطفا با ما تماس بگیرید تا تخفیف بیشتری دریافت کنید!

بررسی اجمالی

آلیاژ اصلی آلیاژ خاصی است که از یک فلز به عنوان ماتریس استفاده می کند و یک یا چند عنصر را به آن اضافه می کند تا مشکلاتی مانند آسان سوزاندن عنصر، داشتن نقطه ذوب بالا و سخت بودن ذوب شدن، داشتن چگالی بالا را حل کند. و به راحتی تفکیک می شود یا برای بهبود خواص آلیاژ. این یک ماده کاربردی افزودنی است.

آلیاژ اصلی دارای ترکیب پیچیده و انواع مختلفی است. با توجه به ترکیب و الزامات خاص مواد فلزی که باید ذوب شوند طراحی شده است. برای ذوب فولاد، چدن، آلیاژهای با دمای بالا، آلیاژهای تیتانیوم، آلیاژهای مغناطیسی، آلیاژهای آلومینیوم و سایر مواد فلزی غیرآهنی مورد نیاز است. یک آلیاژ پایه و مواد افزودنی، نمی توان آن را مستقیماً به عنوان یک ماده فلزی استفاده کرد. در مقایسه با عناصری که باید اضافه شوند، آلیاژهای اصلی عموماً دارای نقاط ذوب پایین‌تر، سرعت انحلال سریع‌تر، بازدهی پایدارتر و توانایی قوی‌تری برای بهبود خواص آلیاژ هستند. بنابراین می توان از آلیاژهای اصلی به عنوان عناصر در فرآیند تولید آلیاژ استفاده کرد. افزودن و تنظیم دقیق ترکیب، پالایش دانه، اصلاح اصلاح، تصفیه تصفیه، عملیات اکسیژن زدایی و گوگرد زدایی، سخت شدن محلول جامد و غیره به طور گسترده در صنعت فلز استفاده می شود.


پرس و جو