همه دسته بندی ها
آلیاژ اصلی منیزیم

آلیاژ اصلی منیزیم (Mg)


ناممواد اولیه· دمای دوپینگاطلاع· یادداشت های دیگر
آلیاژ MgCe30شمش Mg≥99.95%℃ 720 ± 5افزودنی آلیاژ اصلی خاکی کمیاب باید برای شار ویژه خاکی کمیاب مناسب باشدمقاومت فلز در دمای بالا، قابلیت ریخته‌گری، مقاومت در برابر خوردگی و بهبود خواص مکانیکی را بهبود می‌بخشد. قبل از ریخته‌گری برای کاهش اکسیداسیون، پالایش دانه‌ها، بهبود قابلیت چرخش ورق و کاهش اثر میکرو باتری اضافه می‌شود. بهبود خواص ریخته‌گری، اصلاح ساختار. بهبود خواص مکانیکی در دمای اتاق، بهبود خواص مکانیکی و خزشی در دمای بالا و بهبود مقاومت در برابر خوردگی.
آلیاژ MgNd25
آلیاژ MgZr30
آلیاژ MgY30
آلیاژ MgLa30
آلیاژ MgLaCe30
آلیاژ MgRe30
آلیاژ MgGd25
آلیاژ MgCa20
آلیاژ MgMn2.5
آلیاژ MgSr10.15
آلیاژ MgSi10
بررسی اجمالی

آلیاژ اصلی نوعی فلز به عنوان ماتریس است و یک یا چند عنصر به آن اضافه می شود تا مشکلات سوزاندن آسان، نقطه ذوب بالا، سخت شدن ذوب، چگالی بالا و تفکیک آسان و یا آلیاژهای ویژه ای که برای بهبود شرایط استفاده می شود را حل کند. خواص آلیاژ این یک ماده کاربردی افزودنی است.

ترکیب آلیاژ میانی پیچیده و متنوع است و با توجه به ترکیب و الزامات خاص ماده فلزی مورد ذوب طراحی شده است. نوعی آلیاژ پایه و مواد افزودنی است که نمی توان مستقیماً به عنوان ماده فلزی از آن استفاده کرد. در مقایسه با عنصری که باید اضافه شود، آلیاژ اصلی عموماً دارای نقطه ذوب پایین‌تر، سرعت انحلال سریع‌تر، بازده پایدارتر و توانایی قوی‌تری برای بهبود خواص آلیاژ است. بنابراین می توان از آلیاژ اصلی به عنوان عنصری در فرآیند تولید آلیاژ استفاده کرد. کاربردهای وسیعی در صنعت فلز دارد.


پرس و جو