همه دسته بندی ها
آلیاژ اصلی

آلیاژ اصلی

آلیاژ اصلی یک فلز به عنوان پایه است، یک یا چند عنصر خالص به آن اضافه می شود، برای حل عنصر فلزی به راحتی سوزانده می شود، نقطه ذوب بالا به راحتی ذوب نمی شود، چگالی بالا به راحتی جدا می شود و مشکلات دیگر یا برای بهبود استفاده می شود. عملکرد آلیاژ آلیاژهای خاص، نوعی مواد افزودنی کاربردی است.

پرس و جو خوش آمدید

ویژگی های محصول


از تعریف Master Alloy می توان دریافت که Master Alloy دارای ویژگی های زیر است:

یک فلز به عنوان پایه استفاده می شود که معمولاً بیشتر یا مساوی 50 درصد است، مانند آلومینیوم، مس و آهن.

مونومرهایی که اضافه می شوند عموماً تمایل به سوختن، نقطه ذوب بالا، چگالی بالا که مستعد جداسازی هستند و سایر مشکلاتی که آنها را برای افزودن مستقیم نامناسب می کند، دارند.

آلیاژ اصلی بر خلاف آلیاژهای آلومینیوم ریخته گری، آلیاژهای آلومینیوم تغییر شکل یافته، آلیاژهای مس و فولاد مواد آلیاژی عملکردی افزودنی هستند که به طور مستقیم در تولید قطعات ریخته گری استفاده می شوند.

در مقایسه با مونومرهایی که قرار است اضافه شوند، آلیاژ اصلی معمولاً دارای نقطه ذوب پایین‌تر، سرعت انحلال سریع‌تر، عملکرد پایدارتر و توانایی قوی‌تر برای بهبود خواص آلیاژ است، بنابراین می‌توان از آلیاژ اصلی برای افزودن دقیق عناصر در آلیاژ استفاده کرد. فرآیند تولید و تنظیمات ترکیبی، پالایش اندازه دانه، تصفیه دگرگونی، تصفیه، اکسید زدایی و گوگرد زدایی، سخت شدن محلول و غیره، و طیف وسیعی از کاربردها در آلومینیوم و آلیاژهای آلومینیوم، آلیاژهای مس، آهن و فولاد و سایر صنایع دارند.

چرا از آلیاژ اصلی استفاده کنیم؟

(1) برای به دست آوردن مواد فلزی با توزیع دقیق و یکنواخت ترکیب شیمیایی. اگر عناصری با محتوای کمتر در اجزای مواد فلزی اضافه کنید، می توانید یکنواختی توزیع عناصر اضافه شده در مواد را بهبود بخشید. به عنوان مثال، افزودن وانادیم به آلیاژ وانادیوم-آلومینیوم برای ذوب آلیاژ Ti-6A1-4V.

(2) عناصر شیمیایی فعال، نقطه ذوب کم، عناصر فرار را اضافه کنید. مانند بور، کلسیم، منیزیم و سایر آلیاژهای اصلی. استفاده از آلیاژ اصلی می‌تواند باعث کاهش اتلاف عناصر در اثر سوختن شود تا ترکیب آلیاژی پایدار و بازده عنصر بالاتری به دست آید.

(3) فلزات با نقطه ذوب بالا را اضافه کنید. مانند تنگستن، مولیبدن، تیتانیوم، نیوبیم، کروم و سایر آلیاژهای اصلی، می توانند دمای ذوب را پایین بیاورند، زمان ذوب مواد فلزی را کوتاه کرده و دمای ذوب را کاهش دهند.

(4) استفاده از آلیاژ اصلی را می توان همزمان به عناصر مختلف اضافه کرد، به طوری که پالایش و آلیاژسازی آلیاژ ذوب همزمان تکمیل می شود و عملیات ذوب را ساده می کند و زمان پالایش را کوتاه می کند.

(5) استفاده از آلیاژ اصلی خالص می تواند محتوای ناخالصی ها را در مواد فلزی کاهش دهد. مانند درجه خلوص بالا از Master Alloy برای ذوب خلاء مواد آلیاژی با خلوص بالا استفاده می شود.

(6) بهبود بهره وری تولید و کاهش هزینه تولید مواد آلیاژی فلزی.


آلیاژ اصلی را می توان به موارد زیر تقسیم کرد: آلیاژ اصلی افزودنی، آلیاژ اصلی پالایش دانه، آلیاژ اصلی دگرگونی، آلیاژ اصلی خالص سازی، آلیاژ اصلی اکسید زدایی و گوگرد زدایی و غیره. آلیاژ اصلی که ما ارائه می کنیم عمدتاً با توجه به بسترهای مختلف متمایز می شود: آلیاژ اصلی مبتنی بر آلومینیوم، آلیاژ اصلی مبتنی بر مس، آلیاژ اصلی مبتنی بر آهن، آلیاژ اصلی مبتنی بر منیزیم، آلیاژ اصلی مبتنی بر نیکل و غیره، لطفاً به در جدول زیر روی تک مورد کلیک کنید تا برای جزئیات بیشتر وارد صفحه شوید و اگر مستر آلیاژ خاصی برای نیازهای سفارشی دارید با ما تماس بگیرید.

آلیاژ اصلی آلومینیوم

آلیاژ اصلی منیزیم

مس آلیاژ اصلی

نیکل آلیاژ استاد

آلیاژ اصلی کبالت

آلیاژ استاد آهن

آلیاژ اصلی روی

چرا انتخاب ما

فرآیند خرید

 • پرس و جو

  مشتری RFQ را از طریق ایمیل ارسال می کند

  - مواد

  - خلوص

  - بعد، ابعاد، اندازه

  - تعداد

  - طراحی

 • نقل قول

  در عرض 24 ساعت از طریق ایمیل پاسخ دهید

  - قیمت

  - هزینه حمل و نقل

  - زمان بین شروع و اتمام فرآیند تولید

 • مذاکره

  جزئیات را تایید کنید

  - شرایط پرداخت

  - شرایط تجارت

  - جزئیات بسته بندی

  - زمان تحویل

 • تایید سفارش

  یکی از مدارک را تایید کنید

  - سفارش خرید

  - پیش فاکتور

  - نقل قول رسمی

 • ترتیب پرداخت

  شرایط پرداخت

  - T/T

  - پی پال

  - AliPay

  - کارت اعتباری

 • برنامه تولید

  یک طرح تولید را منتشر کنید

 • تاییدیه تحویل

  جزئیات را تایید کنید

  فاکتور تجاری

  لیست بسته بندی

  بسته بندی تصاویر

  گواهینامه کیفیت

 • حمل

  راه حمل و نقل

  توسط Express: DHL، FedEx، TNT، UPS

  هوایی

  از طریق دریا

 • تایید رسید

  مشتریان ترخیص کالا از گمرک را انجام می دهند و بسته را دریافت می کنند

 • تراکنش کامل شد

  به امید همکاری های بعدی